Adressen regio IJmond
home
      

Bereikbaarheid in regio IJmond

Centraal bureau
Van der Lijnstraat 9
1817 EH  Alkmaar
088 124 00 00
Route naar Regiokantoor regio Alkmaar
 

Voor meer informatie over jeugdhulp bij Parlan
Toegang Parlan

088 124 00 02
toegang@parlan.nl

 

Leidinggevenden en directeur

 

Crisisdienst Jeugd NHnoord
Sebastiaan Kool
M. 06 15 39 59 42
Sebastiaan.Kool@parlan.nl


Ambulante Crisishulp                   
Bianca Dekker                                 
Tel. (088) 124 13 04
Bianca.dekker@parlan.nl

 

Ambulante jeugdhulp /
Gezinsondersteuning

Karin de Beus
Tel. (088) 124 02 91
karin.de.beus@parlan.nl

Daghulp
Judith Wit

M. 06 27 24 99 86
judith.wit@parlan.nl

 

Daghulp
Jeughulp en Arbeidstoeleiding
Paul Kok
M. 06 29 06 99 01
paul.kok@parlan.nl

 

Verblijf en Behandeling
Gezinshuizen
Willem Vernooijs
M. 06 15 94 74 28
willem.vernooijs@parlan.nl

 

Verblijf en Behandeling
Pleegzorg 
Marijke Roest
M. 06 25 77 28 02
Marijke.Roest@parlan.nl

 

Verblijf en Behandeling
Alleenstaande minderjarige vreemdelingen

Erik Heijmans
M. 06 21 39 44 75
erik.heijmans@parlan.nl

 

Directeur Specialistisch Behandelcentrum De Vork
Vrank Post
M. 06 29 03 56 10
Vrank.post@parlan.nl
 

Directeur regio Kop van NH, IJmond, Zuid-Kennemerland, pleegzorg en gezinshuizen
Elsbeth Koek
M. 06 15 31 60 98
elsbeth.koek@parlan.nl
 

Bestuurssecretariaat
Tel. 088 124 0642
bestuurssecretariaat@parlan.nl


Parlan
Van der Lijnstraat 9
1817 EH Alkmaar
T: 088 124 00 00
E: contact@parlan.nl




Transferium Jeugdzorg Stichting de Praktijk