Bereikbaarheid Parlan in regio West-Friesland
home
      

Bereikbaarheid in de regio West-Friesland

Regiokantoor West-Friesland

Voor algemene informatie over Parlan
T. 088 124 00 00

Voor meer informatie over jeugdhulp bij Parlan
Toegang Parlan
T. 088 124 00 02
E. toegang@parlan.nl

Leidinggevenden en directeur

Crisisdienst Jeugd NHN (samenwerkingsverband)
Sebastiaan Kool
Tel. 088 777 888 7
Home - Crisis dienst jeugd (crisisdienstjeugdnhn.nl)
 

Ambulante Crisishulp                   
Bianca Dekker                                 
Tel. 06-51994139
Bianca.dekker@parlan.nl

 

Ambulante Jeugdhulp
Eshter van den Heuvel
(06) 21406606
esther.van.den.heuvel@parlan.nl
 

Ambulante JGGZ
Esther van den Heuvel
(06) 21406606
esther.van.den.heuvel@parlan.nl
 

Daghulp
(De kleine hoeve)
Margo Hogervorst-landzaat
0625772806

Margo.Landzaat@parlan.nl
 

Daghulp Hoorn
Inclusie Hoorn
Maryam Ben Daoued
(06)11 71 92 11
maryam.ben.daoued@parlan.nl
 

IKEC Hoorn  
Maryam Ben Daoued  
(06)11 71 92 11

Daghulp
(Boerderij Wijdenes)

Janneke van Engen
06 50 00 89 81
Janneke.van.engen@parlan.nl

 

 

Behandelcentrum Wijdenes
Janneke van Engen
06 50 00 89 81
janneke.van.engen@parlan.nl


Pleegzorg 
Marijke Roest
0625772802
Marijke.Roest@parlan.nl
 

Gezinshuizen
Willem Vernooijs
M. 06 15 94 74 28
willem.vernooijs@parlan.nl
 

Alleenstaande minderjarige vluchtelingen
Ed Bakker
06 55 46 38 91
ed.bakker@parlan.nl

 

Directeur regio West-Friesland 
Hermen Visser
06 15 35 03 84
Hermen.visser@parlan.nl
 

Bestuurssecretiaat
Tel. (088) 124 06 42
bestuurssecretariaat@parlan.nl


Parlan
Van der Lijnstraat 9
1817 EH Alkmaar
T: 088 124 00 00
E: contact@parlan.nl




Stichting de Praktijk