Nieuws
home
      

Bereikbaarheid in de regio West-Friesland

Regiokantoor
Maelsonstraat 12, unit 1
1624 NP Hoorn 

Voor algemene informatie over Parlan
T. 088 124 00 00

Voor meer informatie over jeugdhulp bij Parlan
Toegang Parlan
T. 088 124 00 02
E. toegang@parlan.nl

Crisisdienst Jeugd NHnoord (samenwerkingsverband)
Sebastiaan Kool
M. 06 15 39 59 42
Sebastiaan.Kool@parlan.nl
 

Integrale Ambulante Crisishulp                   
Bianca Dekker                                 
Tel. 06-51994139
Bianca.dekker@parlan.nl
 

Integrale Ambulante Jeugdhulp
Eshter van den Heuvel
(06) 21406606
esther.van.den.heuvel@parlan.nl
 

Polikliniek Jeugd-GGZ
Maelsonstraat 12, unit 1
1624 NP Hoorn
Esther van den Heuvel
(06) 21406606
esther.van.den.heuvel@parlan.nl

 

Daghulp
(De kleine hoeve)
Margo Hogervorst-landzaat
06 25 77 28 06
Margo.Landzaat@parlan.nl
 

Daghulp Hoorn
Inclusie Hoorn
Maryam Ben Daoued
(06)11 71 92 11
maryam.ben.daoued@parlan.nl
 

IKEC Hoorn  
Maryam Ben Daoued  
(06)11 71 92 11
 

Daghulp Wijdenes (bovenregionaal)
Zuideruitweg 43, 1608 EV Wijdenes
Janneke van Engen
06 50 00 89 81
Janneke.van.engen@parlan.nl

 

Jeughulp en Arbeidstoeleiding
Voor-Werk

Paul Kok
06 29 06 99 01
paul.kok@parlan.nl

 

Kleinschalig wonen
Margo Hogervorst-landzaat
06 25 77 28 06
Margo.Landzaat@parlan.nl
 

De Schuilhoeve
Janneke van Engen
06 50 00 89 81
Janneke.van.engen@parlan.nl

Wijdenes
Janneke van Engen
06 50 00 89 81
janneke.van.engen@parlan.nl
 

Pleegzorg 
Marijke Roest 
06 25  77 28 02
Marijke.Roest@parlan.nl
 

Gezinshuizen
Willem Vernooijs
M. 06 15 94 74 28
willem.vernooijs@parlan.nl
 

Alleenstaande minderjarige vreemdelingen
Paul Kok
06 29 06 99 01
paul.kok@parlan.nl

 

Directeur regio West-Friesland en Alleenstaande Minderjarige Vreemdelingen (AMV)
Hermen Visser
06 15 35 03 84
Hermen.visser@parlan.nl
 

Bestuurssecretiaat
Tel. 088-124 00 00
bestuurssecretariaat@parlan.nl

 


Parlan
Van der Lijnstraat 9
1817 EH Alkmaar
T: 088 124 00 00
E: contact@parlan.nl




Stichting de Praktijk