Bereikbaarheid
home
      

Bereikbaarheid in regio Alkmaar

Centraal bureau Parlan
Regiokantoor Alkmaar

Van der Lijnstraat 9
1817 EH  Alkmaar
088 124 00 00
Route naar Regiokantoor regio Alkmaar
 

Voor advies en informatie over onze hulp
Toegang Parlan

T. (088) 124 00 02
E-mail toegang@parlan.nl

Bianca Dekker
Tel. 06 51 99 41 39
Bianca.dekker@parlan.nl

 

Crisisdienst Jeugd NHN (samenwerkingsverband)
Sebastiaan Kool
Tel. 088 777 888 7
Home - Crisis dienst jeugd (crisisdienstjeugdnhn.nl)

 

Integrale ambulante crisishulp              
Bianca Dekker                  
Tel. 06 51 99 41 39
Bianca.dekker@parlan.nl
 

Integrale ambulante jeugdhulp ​
Karin de Beus
Tel. (088) 124 02 91
karin.de.beus@parlan.nl
 

Polikliniek jeugd ggz 
Van der Lijnstraat 9 
1817 EH Alkmaar
Sebastiaan Kool
M. 06 15 39 59 42
Sebastiaan.Kool@parlan.nl
 

Dagbehandeling
Sperwerstraat 2, Alkmaar
Jasper van Someren
M. (06) 50 00 79 71
jasper.van.someren@parlan.nl
 

Alleenstaande minderjarige vreemdelingen
Ed Bakker
06 55 46 38 91
ed.bakker@parlan.nl
 

Uitwijkhuis Alkmaar
Willem Vernooijs
06 15 94 74 28
willem.vernooijs@parlan.nl
 

Kleinschalige woonvoorziening 
Willem Vernooijs
06 15 94 74 28
willem.vernooijs@parlan.nl
 

Pleegzorg 
Marijke Roest
06 25 77 28 02
Marijke.Roest@parlan.nl
 

Gezinshuizen
Willem Vernooijs
06 15 94 74 28
willem.vernooijs@parlan.nl

 

Directeur regio Alkmaar
Vita Cosse
Tel. (088) 124 16 29
vita.cosse@parlan.nl

 

Bestuurssecretariaat
T.088-124 00 00
bestuurssecretariaat@parlan.nl


Parlan
Van der Lijnstraat 9
1817 EH Alkmaar
T: 088 124 00 00
E: contact@parlan.nl




Stichting de Praktijk